Angry Birds

Angry Birds na Android 6.0.1

Przebojowe, wkurzone i zwycięskie... ptaki

Angry Birds na Android to darmowa gra logiczna z elementami zręcznościowymi. Jest ona ciekawą mutacją zabawy w niszczenie fortyfikacji wroga. Choć niepozorna, gra zyskała ogromną popularność na całym świecie dzięki Angry Birds na iPhone a następnie w wersjach Angry Birds PC, Mac i online. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Wciągająca
 • Zabawna

Wady

 • Może wydać się powtarzalna

Doskonały
9

Angry Birds na Android to darmowa gra logiczna z elementami zręcznościowymi. Jest ona ciekawą mutacją zabawy w niszczenie fortyfikacji wroga. Choć niepozorna, gra zyskała ogromną popularność na całym świecie dzięki Angry Birds na iPhone a następnie w wersjach Angry Birds PC, Mac i online.

Czas na zemstę ptactwa

W Angry Birds naszym zadaniem jest zniszczenie załogi wroga, przebywającej w fortyfikacji. W tym celu dysponujemy katapultą. Twórcy gry podeszli jednak do klasycznej rozgrywki od trochę innej strony. Naszym przeciwnikiem są... zielone świnie, a strzelamy wybuchowymi ptakami. Jakby tego było mało, nasza katapulta bardziej przypomina procę niż śmiercionośną broń.

Angry Birds wymaga od nas umiejętnej oceny słabych punktów fortyfikacji wroga i odpowiedniego planowania trajektorii lotu pocisków. Gra staje się po pewnym czasie trochę powtarzalna, ale ciągle nowe zadania stawiane przed nami oraz duża doza humoru urozmaicają rozgrywkę.

Cel! Pal!

Angry Birds ma bardzo prostą mechanikę. W grze musimy kontrolować siłę wyrzutu wkurzonego ptaka, tak, aby trafić we wrogą fortyfikację i zadać jak najwięcej zniszczeń. Poza tym, w odpowiednim momencie, klikając w ekran, możemy wyzwoli skrywane talenty wybranych ptaków.

Kolorowo i kreskówkowo

Grafika w Angry Birds nie zawodzi. Rovio zadbało o to, aby gra była kolorowa, a nasze bojowe ptactwo miało unikatowy wygląd. Całość gry utrzymana jest w kreskówkowej stylistyce.

Przygotuj katapultę

Angry Birds na Android to doskonała propozycja zarówno dla wytrawnych, jak i niedzielnych graczy. Nie dość, że gra jest bardzo dobra, to jeszcze darmowa.

Zmiany

 • Nowy tryb rozgrywki: Złe Prosiaki atakują, a Czerwony musi przed nimi bronić gniazda z jajami!
 • Czerwony ma nową umiejętność
 • 73 szalone pojazdy Złych Prosiaków
Angry Birds

Download

Angry Birds na Android 6.0.1

Opinie użytkowników o Angry Birds

 • tomasz95

  według tomasz95

  "fajna"

  Fajna, bardzo wciągająca, daje dużo rozrywki. Bardzo polecam..   Więcej.